LOMOZ o.z.

Rok 2011 v podaní LOMOZu

Čo v roku 2011, alebo ako „zalomoziť“? Ani tento rok nebudú chýbať tradičné akcie - olympiáda, či punč, no pribudnú i ďalšie, nové. A nesmieme ani zabúdať ani na inú činnosť, ako dopĺňanie webu, pokračovanie v príprave náučných tabúľ.

Prvú tohtoročnú akciu už máme ako ste si mohli všimnúť z fotiek už časti za sebou. A to pomoc MO SZZ na prípravách a priebehu degustácie vín 2011. Aj keď bol minulý rok na hrozno slabší, aj tak sa vyzbieralo vyše 250 kvalitných vzoriek bielych, červených a ružových vín. Zajtra nás čaká ochutnávka, z ktorej Vám takisto prinesieme veľa záberov. Možno aj spoločných. :)

Jar je v plnom prúde a to signalizuje, že o týždeň v sobotu 2. 4. je na rade druhý ročník Jarnej ekoakcie. Otázkou je len vybrať lokalitu na tento rok. Snáď to teraz nebude až také „napínavé“.

A konečne novinka. Tou je prvý ročník Orešanského nohejbalového turnaja. Hrať sa bude vo dvojiciach na orešanskom betónovom ihrisku. Nielen na hráčov, ale aj na fanúšikov čaká občerstvenie. Snáď len to počasie bude dobré. Tak, prídete si v sobotu 30. apríla zahrať? Viac informácií nájdete na tomto odkaze.

Ďalšou akciou, kde musíte držať palce aby prialo počasie je fest LOMOZ. Inak povedané juniáles, deň plný zábavy, hudby a dobrej nálady. Známe, či menej známe kapely sa Vám predstavia pod holým neboj 11. 6. v Orešanoch na betónke.

Po prázdninách sa deti vracajú do školy a všetci sa už po tretí krát tešíme na Orešanskú olympiádu. Máte nápad na súťaž? Sem s ním. ;)

Malý kúsok Vianočnej atmosféry Vám tradične prinesieme 26.12. na sviatok sv. Štefana pri varení Vianočného punču.

Dúfame, že sa uvidíme v dobrej nálade na čo najviac akciách a ak má niekto chuť sa pripojiť, vždy sa len potešíme.

maro | 25.03.'11 18:46 | Aktivity LOMOZu | Zdieľať | tlač vytlačiť

 

© 2009 - 2011 LOMOZ o.z. | www.lomoz.sk | lomoz@lomoz.sk
sponzor hostingu: inet.sk | webdesign: bohacek.sk